Czas na Integrację – showdown pod Mniszkiem 2022

Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywizacji Niepełnosprawnych, zaprasza do udziału w projekcie "Czas na Integrację - showdown pod Mniszkiem 2022".
W projekcie mogą wziąć udział osoby mieszkające w województwie dolnośląskim na terenie powiatów: wałbrzyskiego, głogowskiego, karkonoskiego, wrocławskiego, ząbkowickiego.
Działanie jest kierowane do osób z niepełnosprawnościami z tytułu utraty wzroku, z niepełnosprawnością ruchową, intelektualną oraz ich opiekunów i przewodników.
Turniej w showdown będzie rozgrywany w dniach 4 - 8 listopada 2022 roku w Boguszowie -Gorcach w Hotelu Piotr.
Projekt jest dofinansowany ze środków PFRON -Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego | Nie ma barier Dolny Śląsk

Zakończył się turniej w showdown w ramach projektu „Czas na Integrację – Showdown pod Mniszkiem 2022”, który odbywał się w dniach 04-08.11.2022 w Hotel Piotr SPA&Wellness i Restauracja Magdalenka w Boguszowie – Gorcach. W trakcie czterodniowych zawodów rozegrano mecze w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn oraz grze deblowej. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach:

Kategoria kobiet

1.Wall Weronika