Dolnośląskie Małe Granty 2019

Showdown - szansa aktywnej rehabilitacji dla naszych dzieci.

Celem projektu jest aktywizacja sportowa niepełnosprawnych dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu oraz pokazanie pozaszkolnych możliwości do uprawiania sportu. Umożliwienie uczestnikom warsztatu rywalizacji między sobą poprzez udział w mini turnieju showdown. Ponadto warsztat ma na celu integracje dzieci z różnych klas.,

Jednodniowy warsztat dla niepełnosprawnych dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu. Zajęcia będą składać się z dwóch części: 1. teoretyczna – omówienie zasad gry, instruktarz do gry , mecz pokazowy. 2. praktyczna ( w formie zabawy z piłkami ) – instruktor z każdym z dzieci przećwiczy wszystkie poznane elementy gry. W celu sprawdzenia swoich umiejętności uczestnicy warsztatu rozegrają między sobą mecze sparingowe. Następnie zostanie przeprowadzony mini turniej w showdown. Za udział w miniturnieju zostaną przyznane nagrody. W trakcie warsztatu będzie zapewniony posiłek. Warsztat odbędzie się w Wałbrzychu ul 11-ego Listopada117.

Realizatorzy:

• Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywizacji Niepełnosprawnych
  • Grupa inicjatywna na rzecz niepełnosprawnych uczniów z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 w Wałbrzychu